Dijital Markan Pazarlama ve SEO Ajansı

Dijital Markan

Dijital Markan Pazarlama ve SEO Ajansı hakkında sık sorulan sorulardan oluşan sayfamızı inceleyerek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz

Hazır Mısınız?

İletişime geçin ve sizlere nasıl hizmetler sunabileceğimizi daha detaylı görüşerek çalışmalarımızı zaman kaybetmeden başlatalım

Gelişen ve Değişen Dünya

Hızlı bir şekilde gelişen ve değişen dünya düzeninde sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın.

Sık Sorulan Sorular

Dijital Markan, pazarlama ve SEO ajansı olarak yılların getirdiği tecrübe ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız. Dijital Markan ajansının gücü herşeyin başı olan yani içerikten gelmektedir. Uzun yıllar içerik pazarlaması alanında uzmanlaşarak ilerleyen dijital markan ajansı şu anda tüm müşterilerine uzman kadrosu ile destek vermektedir.

Ekibimiz çok geniş olmamakla birlikte toplam 3 Kişiden oluşmaktadır. Alabildiğimiz kadar iş alalım mantığından daha çok, yetişebildiğimiz kadarını alalım mantığından ilerlemekteyiz ve müşteri sayımızı her zaman belirli adetlerde tutmaya çalışmaktayız.

Dijital Markan olarak tüm Türkiye’de bölgesel olmakta birlikte ulusal çalışmalarda sağlamaktayız.

Hafta içi 09:00 – 19:00, Cumartesi 13:00 – 19:00 günleri ve saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

7/24 WhatsApp, mesai saatleri içerisinde de telefon numaramız üzerinden ve info@dijitalmarkan.com mail adresi üzerinden destek vermekteyiz.

Sizlere özel çalışmaları 7/24 ekip arkadaşlarımızdan talep ederek bilgilenebilirsiniz, bunun yanında haftalık ve aylık olarak da tarafınıza kolay okunabilir raporlar halinde bilgi verilmektedir.

Tarafınıza iletilen fiyat teklifi formlarında en sonda aksi belirtilmediği sürece fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumununda fiyat teklifi formunda yer alan fiyatlara %18 KDV eklenecektir.

Evet, 3D secure ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Arayabilir, mail atabilir ya da iletişim formlarından bilgilerinizi doldurarak bilgilerinizi bize yollayabilirsiniz. Sizlere en kısa zaman içerisinde dönüş sağlanacaktır.

SEO, anahtar kelimesinde arama motorlarında üst sıralamalarda gözükmek isteyen her web sitesine uygulanabilir.

Anahtar kelimesinde yükselmek isteyen herkes SEO yaptırmalıdır. Eğer üst sıralarda gözükmek istiyorsanız ve kelime rekabetiniz oldukça düşük ise küçük birkaç ayrıntı ile yükseleceğiniz muhtemeldir. Fakat internet kullanımının artması, piyasaların hareketlenmesi ve dijitalleşme ile rekabetsiz kelime yok denecek kadar azdır. Bu yüzden her durumda bir uzmana danışılmasında fayda vardır.

İlk olarak, web sitenizin genel durumu analiz edilir. Sektörünüz hakkında araştırma yapılır, rakiplerinizin izlediği stratejiler belirlenir. Seo çalışmasının son aşamasında edinilen veriler sonucunda yapılacak çalışmaya karar verilir ve işe başlanır.

Seo çalışmalarının ne kadar süreceği hakkında spesifik birşey söylemek yanlış olur. Seo çalışmaları devamlı ve plan dahilinde yapıldığında başarılı sonuçlar verir.

Google’ın kendisi de dahil olmak üzere kimse size herhangi bir sıralama konusunda garanti veremez. Yapılacak çalışmaların doğruluğu, planlanmış olması ve devamlılığı başarıya ulaşmanızı sağlar.

SEM çalışması işletmelerin ve blog sahiplerinin daha hızlı sonuç almalarını sağlayan ancak sürekli bir maliyet ile oluşan bir çalışmadır. SEO çalışmasının vazgeçilmezlerinden biriside SEM çalışmasıdır. Olmazsa olmaz değildir ancak olması çalışmanın gidişatını hissedilir derecede değiştirecektir.

SEM çalışmalarında reklam bütçeleri + danışmanlık ücreti çalışılmaktadır. Reklam harcamaları kişinin kendi hesapları üzerinden ilerlemektedir.

SEO çalışmasında backlink sitenin dışarıdan desteklenmesi için oldukça önemli bir kavramdır. Backlink satın alınmadan doğal oluşan backlinklerle de uzun vadede ilerlenebilir.

Tüm yazılım ve alt yapılara destek vermekteyiz.

Çalışmaya Hazır Mısınız?

İletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.