Dijital Markan Pazarlama ve SEO Ajansı

Dijital Markan SEO ve Pazarlama Ajansı’nın temelleri 2012 yılına dayanmaktadır. O dönemlerde hızlanan dijitalleşme süreçleriyle birlikte sektör içerisinden pek çok haber ve konu ile ilgilendim, dijital pazarlama üzerine yapılabilecek çalışmalarda aşama aşama yer alarak daha detaylı bilgi sahibi oldum. Uzun yıllar boyunca SEO çalışmalarında siteyi ilk sıraya çıkarma süreçlerinde temelleri içeriğe dayandırmayarak legal ve illegal pek çok yollar deneniyordu.  Bizler tüm öğrenme hayatımız boyunca içeriğin her alanda ve sektör içerisinde ne kadar güçlü bir araç olduğunu çevremize anlattık bizi dinleyen kesim değişen algoritmalar karşısında kendilerine yer edinebilirken, dinlemeyip SEO çalışmalarının sadece  backlink ve tanıtım yazısı sürecinden ibaret olduğuna inanan kesim ise kendilerine yer edinemeyip sıralamar arasında kaybolup gittiler.

Sizin Başarınız Bizim Misyonumuz

Pazarlama ve SEO ajansı olarak misyonumuz her zaman için çalışma yapılacak işletmeleri başarıya ulaştırmak olacaktır. Yapılan çalışmalar sonucunda işletme hedeflerine ulaşmak bizlere her seferinde varoluş nedenimizi daha net bir şekilde hatırlacaktır.

Sektör içerisindeki vizyonumuz ise dijital pazarlama alanında işletmelerin daha bilinçli davranması ve dijital pazarlama sektöründe daha faydalı bireyler yetiştirmek olacaktır.

Dijital Markan Hakkımızda
Dijital Markan Hakkımızda

Yüksek Deneyim Profesyonel Yaklaşım

Yılların getirdiği ve birbirinden farklı projelerin içerisinde yer almamızdan kaynaklı sektör içerisinde oldukça yeterli düzeyde deneyime sahibiz. Yapılan çalışamalarda projeleri farklı açılardan deneyimlememiz bir sonraki projeler için her zaman bizlere öğretici bir kaynak niteliğinde olmuştur. 

Yeni çalışılacak bir projede hiçbir şekilde kendi isteğimize göre değil de tamamıyla işlemlere profesyonel bir şekilde yaklaşarak her daim verilere göre işlem yapılmaktadır. 

Alanında 10 numara 5 yıldız

Dijital Markan Uzmanlık Alanları

Güçlü olduğumuz yanları bizzat deneyimlemek istiyorsanız iletişime geçin.

SEO

95%

ADS

79%

İçerik Pazarlama

100

Online İtibar Yönetim

87